tu jesteś:   Strona główna » Aktualności

Nasz Sensej na Sycylii

Na zaproszenie włoskiej organizacji karate kyokushinkai oraz Shihana Tsutomu Wakiuchi przebywał w Messynie (Sycylia) medalista mistrzostw Polski, europy i świata, zakopiańczyk Włodzimierz Weselski w charakterze instruktora głównego. Zajęcia prowadzone były pod kątem wolnej walki (KUMITE).
"Z podniesionym czołem"

Zakopiański sensei Włodek Weselski wrócił do Zakopanego z Mistrzostw Świata w Japonii z brązowym medalem. Jest to największy sukces Weselskiego w jego dotychczasowej karierze.
Kolejny sukces Włodzimierza Weselskiego w ME open i kata

"Brązowy" zakopiańczyk Mistrz karate kyokushin chce zostać ratownikiem górskim. Włodzimierz Weselski z Zakopanego zdobył brązowy medal w konkurencji kumite oldbojów podczas VI mistrzostw Europy open i kata w karate kyokushin, które odbyły się w Messynie (Włochy). 43-letni zakopiańczyk powtórzył swój sukces z ME we Wrocławiu w 2002 roku, kiedy także stanął na najniższym stopniu podium w tej samej konkurencji. Wtedy na podium znaleźli się sami Polacy: zwyciężył Robert Comski, drugi był Zbigniew Zieliński, a trzeci - tak jak Weselski - jego brat Zbigniew (w Messynie odpadł w ćwierćfinale). W kolejnych dwóch ME zakopiańczyk - w 2003 roku w Baja i w 2004 roku w Warszawie - dotarł do ćwierćfinału.
Pierwszy «« (1-30)(31-60)(61-90)(91-120)(121-122)


1999-2020 © MATinternet Zakopane :: Powered by AntCms